Novinky

 

Plavání

26.04.2019

Z organizačních důvodů je změněn čas odjezdu na plavání. Sraz bude každý pátek v 7:05 u staré pošty/školy (dům naproti kostelu). Fotky z plavání jsou po dohodě s rodiči na třídních schůzkách v galerii zaheslované.

1. V šatnách jsou 3 krabice plné věcí, které "nikomu" nepatří. Podívejte se prosím, zda některé z mikin, tepláků, bot ... nejsou vašeho dítěte.

V pátek 22. 3. 2019 proběhly v naší třídě 2 důležité akce - první z nich bylo zapojení všech žáků třídy do matematické soutěže Klokan, kdy kluci a holky plnili úlohy v kategorii Cvrčci. Druhou důležitou aktivitou tohoto dne bylo přespání 12 žáků třídy na akci Noc s Andersenem, kdy kluci a holky tvořili, četli, zkoumali včelí úly a pomáhali...

Etické dílny

16.02.2019

V pátek 8. 2. 2019 zavítala do naší třídy paní Rút s Ludvíkem. Připravili si pro nás Etické dílny s názvem "Jak se chránit v nebezpečných situacích". Během dvou hodin se děti naučily, jak vyřešit nepříjemné situace, které se mohou v běžném životě přihodit. Už pro ně není problém, když přejedou stanici autobusem, ví, že nesmí otevřít neznámému...

Děkujeme všem rodičům, prarodičům, tetičkám a strýčkům, že se přišli podívat na naše vánoční vystoupení. Pokud chcete, můžete si ho nově připomenout v menu - videa.

Celý týden pracovali kluci a holky z 1. až 5. tříd na projektu "100 let od založení Československé republiky". Prvňáci se věnovali české vlajce, děti z 2. A zjišťovaly informace o vzniku české hymny a děti z 2. B vytvořily vlajku prezidenta České republiky. 3. A zaplnila korunu národního stromu informacemi o republice a 3. B se pustila po...

Focení

17.10.2018

Vánoční fotografování - středa 24.10.

12. 10. jsme absolvovali poslední lekci masáží. Přála bych všem zažít tu pohodovou atmosféru, která během lekcí ve třídě panovala. Klid, pohoda, uvolnění, absolutní soustředění... Milí rodiče - váš certifikovaný domácí masér je vám k dispozici - požádejte ho o masáž a uvidíte, že 5 minut pod jeho rukama bude těch nejlepších 5 minut z celého dne :)....

1. Se začátkem měsíce se nám ve třídě objevily vešky. Jak na ně se dočtete v Informacích pro rodiče.