Novinky

 

Děkujeme všem rodičům, prarodičům, tetičkám a strýčkům, že se přišli podívat na naše vánoční vystoupení. Pokud chcete, můžete si ho nově připomenout v menu - videa.

Celý týden pracovali kluci a holky z 1. až 5. tříd na projektu "100 let od založení Československé republiky". Prvňáci se věnovali české vlajce, děti z 2. A zjišťovaly informace o vzniku české hymny a děti z 2. B vytvořily vlajku prezidenta České republiky. 3. A zaplnila korunu národního stromu informacemi o republice a 3. B se pustila po...

Focení

17.10.2018

Vánoční fotografování - středa 24.10.

12. 10. jsme absolvovali poslední lekci masáží. Přála bych všem zažít tu pohodovou atmosféru, která během lekcí ve třídě panovala. Klid, pohoda, uvolnění, absolutní soustředění... Milí rodiče - váš certifikovaný domácí masér je vám k dispozici - požádejte ho o masáž a uvidíte, že 5 minut pod jeho rukama bude těch nejlepších 5 minut z celého dne :)....

1. Se začátkem měsíce se nám ve třídě objevily vešky. Jak na ně se dočtete v Informacích pro rodiče.

Pozor, pozor, pozor - náš rozvrh hodin začne platit až ve středu 5. 9. . V úterý budou mít děti pouze 3 vyučovací hodiny, potom odchází domů nebo do ŠD. Přihlášky do ŠD a ŠJ dostanou děti v pondělí spolu s týdenním plánem. Děkuji za pochopení.

Poděkování

29.08.2018

Děkuji všem dětem, které mi poslaly pozdrav z prázdnin (a že vás bylo - skoro celá třída) - všechny dopisy i pohledy mi udělaly velikou radost.