Novinky

 

Přeji vám všem, abyste si jarní prázdniny užili. A abyste za ten týden nezapomněli, co už jste se naučili, nezapomeňte doplnit jedno cvičení v matematice a pár řádků v písance. Po prázdninách se na vás moc těším.

Pololetí jsme společně uzavřeli slavnostním rozdáváním vysvědčení a pohodovou písařskou slavností, z níž si všechny děti odnesly svá první pera. Před odchodem na pololetní prázdniny jsme také odměnily Pilné mravence za nasbírání největšího počtu rolniček. Domča se stala početní královnou měsíce a Nelinka H. si domů odnesla kašpárka za největší...

Dovoluji si přiložit fotografii dopisu pro všechny naše marody a prosím maminky a tatínky, aby klukům a holkám z 1. B tento dopis předali. Děkuji

Nemoce

12.01.2018

Po invazi vešek tu máme další "radosti" dětských kolektivů - viry, bacily, atd. Tento týden nás bylo ve škole pouze 11.

Vši

05.01.2018

Upozorňuji, že se v naší třídě opět vyskytly vši. Děkuji rodičům, kteří mě o výskytu vší informují a prosím, abyste prohlédli dětem hlavy.

Fotografii třídy v Nymburském deníku z 3. 1. 2018 najdete na https://nymbursky.denik.cz/nasiprvnaci/predstavujeme-prvnacky-ze-zs-kounice-zahornice-a-knezice-20180103.html

Máme za sebou závěr kalendářního roku v naší třídě. Poslední týden byl ve znamení příprav na Vánoce a sportovních výkonů. Děti poprvé absolvovaly přebor školy ve skoku vysokém a předčasně se spolužáky oslavily Vánoce. Na to, jak obě akce probíhaly, se můžete podívat ve fotogalerii.

Videa

13.12.2017

V menu přibyla nová záložka - videa. Naleznete zde videa z naší třídy. Nově například záznam z Vánočního vystoupení pro rodiče. Za záznam děkujeme Adélce Zedníkové.

Vešky

08.12.2017

Ve třídě se vyskytly vešky - prosím rodiče, aby prohlédly dětem hlavy. Více v záložce Informace pro rodiče/Jak na vešky.

Nejúspěšnější ve sběru rolniček byli po přesazení "Pilní mravenci". Samík se stal početním králem a Klárka s Vikčou Z. nasbíraly shodně 28 kašpárků za aktivitu, práci v hodinách a pomoc ostatním. Podívat se na náš listopad v 1. třídě můžete ve fotogalerii.