Pasování na čtenáře + závěr roku

15.06.2018

Dnes jsme absolvovali cestu po kašpárkových stopách. Dovedly nás až do kounické knihovny, kde na nás čekala královna s králem, kteří nás pasovali na čtenáře. Jak vše probíhalo se můžete podívat ve fotogalerii.

Vážení rodiče,

Níže se dozvíte informace k organizaci závěru školního roku. Po oba následující týdny nebudou děti dostávat žádné domácí úkoly, domácí čtení trvá. Každodenní čtení by mělo zůstat součástí dne i během prázdnin. V závěru školního roku dostanou děti přehled pomůcek, potřebných pro 2. ročník. Dovoluji si vás požádat, abyste si na www stránkách třídy překontrolovali zůstatek peněz v třídním fondu. Pokud nebude nikdo proti, převedu zbylé finance do 2. ročníku.

Předposlední týden:

V úterý 19. 6. jdeme na výlet do přírody v okolí Kounic. Sraz v 8:00 ve třídě, s sebou batoh, sportovní oblečení a obuv, pláštěnku, pokrývku hlavy, sváču a pití. Návrat cca ve 12:00. V případě nepříznivého počasí zůstáváme ve třídě.

Poslední týden - vyučování končí vždy v 11:50 (kromě úterý a pátku)

PO 25. 6. Den ve třídě, průběžně přebor školy ve skoku do výšky (děti si domů odnesou všechny sešity používané v 1. třídě)

ÚT 26. 6. Den v přírodě - sraz v 8:00 u školy, s sebou batoh, sportovní oblečení a obuv, pláštěnku, pokrývku hlavy, sváču a pití. Návrat cca ve 13:00.

ST 27. 6. Úklid třídy, třídnické práce (děti si domů odnesou TV)

ČT 28. 6. Fotbal deváťáků (děti si domů odnáší přezůvky)

PÁ 29. 6. Výroční vysvědčení - ve škole budeme cca do 9:00 (ŠJ + ŠD nefunguje)