Novinky

Ta třídních schůzkách jsme naťukli téma masáží /děti dětem/. Pro přiblížení vkládám odkaz na stránky České asociace Misa, která zaštiťuje mezinárodní program MISP. Na stránkách najdete informace o prospěšnosti programu a další materiály. Zároveň vkládám videa, která průběh popisují.

Pro rodiče, kteří neměli možnost se třídních schůzek zúčastnit, případně jim na schůzkách některá informace unikla, přidávám zápis ze schůzky ke stažení. Připomínám také, že veškeré termíny jsou již od září uvedeny v menu - záložka "Organizace roku" a jsou průběžně aktualizovány.

Domča nasbírala nejvíce kašpárků za aktivitu v hodinách a pomoc ostatním dětem, Vikča Z. se stala početní královnou měsíce a skupina Moudrých sov pomohla kašpárkovi najít nejvíce rolniček. Na fotky se můžete podívat ve fotogalerii.

V úterý 7. listopadu od 17.00 proběhne v naší třídě třídní schůzka /informace o chování a prospěchu žáků, pokroky ve čtení, psaní a počítání, plánované akce.../.

Od 6.11. do 9.11. bude probíhat v naší škole sběr starého papíru a PET víček. Papír je možné nosit/vozit do skladu u sportovní haly vždy ráno před vyučováním, po dohodě i během dne. Vedení školy velmi prosí rodiče o trpělivost a ohleduplnost při přivážení sběru, zároveň prosíme, abyste při vjezdu do areálu školy v těchto dnech dbali pokynů dětí v...

V úterý 10. 10. jedeme do divadla Gong na představení Devatero pohádek. S sebou si děti vezmou batůžek, pití, sváču, pláštěnku. Návrat cca ve 12.00. Doprava a vstupné bude hrazeno z třídního fondu.

V soutěži řad byla nejúspěšnější skupina Bystré lišky. Viktorka S. nasbírala nejvíce kašpárků do záznamníčku a Anetka se stala početní královnou měsíce září. Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii.

Dne 12.9. proběhnou v naší třídě třídní schůzky (od 17:00), na kterých společně doladíme nejasnosti a podrobnosti školního roku.