Sbírám, sbíráš, sbíráme

03.11.2017
  • Od 6.11. do 9.11. bude probíhat v naší škole sběr starého papíru a PET víček. Papír je možné nosit/vozit do skladu u sportovní haly vždy ráno před vyučováním, po dohodě i během dne. Vedení školy velmi prosí rodiče o trpělivost a ohleduplnost při přivážení sběru, zároveň prosíme, abyste při vjezdu do areálu školy v těchto dnech dbali pokynů dětí v bezpečnostních vestách. PET víčka můžete nosit přímo do naší třídy.
  • Pro záchrannou stanici veverek sbíráme lískové oříšky, vlašské ořechy (klidně nevyloupané), sušené houby a bukvice.
  • V rámci školní soutěže Recyklohranní můžete do školy průběžně nosit staré baterie a drobné elektrospotřebiče (nefunkční), za které pak škola získá body pro nákup pomůcek a materiálu.