Novinky

Pozor, pozor, pozor - náš rozvrh hodin začne platit až ve středu 5. 9. . V úterý budou mít děti pouze 3 vyučovací hodiny, potom odchází domů nebo do ŠD. Přihlášky do ŠD a ŠJ dostanou děti v pondělí spolu s týdenním plánem. Děkuji za pochopení.

Školní rok 2018 - 2019 začne v pondělí 3. září 2018 v 8:00 před základní školou. Ve škole budeme asi 1 hodinu. Nezapomeňte si přinést přezůvky již na první školní den. :)

29.08.2018

Děkuji všem dětem, které mi poslaly pozdrav z prázdnin (a že vás bylo - skoro celá třída) - všechny dopisy i pohledy mi udělaly velikou radost.

Třídu 1. B provází od prvního dne ve škole třídní maskot - loutka Kašpárka. Kašpárek nám každý den napíše dopis a my pak celý den plníme úkol, který nám Kašpárek zadá.

Dnes jsme absolvovali cestu po kašpárkových stopách. Dovedly nás až do kounické knihovny, kde na nás čekala královna s králem, kteří nás pasovali na čtenáře. Jak vše probíhalo se můžete podívat ve fotogalerii.

Máme za sebou den plný sportu. Děti soutěžily v olympijských disciplínách běh na 60 m, 1500 m, skok daleký, šplh a hod míčkem. Bodované byly i teoretické disciplíny a paralympijský sport (chytání míčku podle zvuku). Vítěze si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Od 1. 6. bude každý den v naší třídě přítomna asistentka pedagoga paní A. Šimůnková.

Děti z 1. A a z 1. B připravily v pátek zdravou svačinu pro děti z celé školy. Deváťák Matyáš to s plnou pusou dobrot komentoval slovy: "To je fakt boží akce." ... a měl pravdu.

Policie ČR varuje, že v okolí školských zařízeních v naší oblasti dochází k častým krádežím vloupáním do motorových vozidel, která rodiče odstaví před budovami škol.