Novinky

 

Dovoluji si přiložit fotografii dopisu pro všechny naše marody a prosím maminky a tatínky, aby klukům a holkám z 1. B tento dopis předali. Děkuji

Nemoce

12.01.2018

Po invazi vešek tu máme další "radosti" dětských kolektivů - viry, bacily, atd. Tento týden nás bylo ve škole pouze 11.

Vši

05.01.2018

Upozorňuji, že se v naší třídě opět vyskytly vši. Děkuji rodičům, kteří mě o výskytu vší informují a prosím, abyste prohlédli dětem hlavy.

Fotografii třídy v Nymburském deníku z 3. 1. 2018 najdete na https://nymbursky.denik.cz/nasiprvnaci/predstavujeme-prvnacky-ze-zs-kounice-zahornice-a-knezice-20180103.html

Máme za sebou závěr kalendářního roku v naší třídě. Poslední týden byl ve znamení příprav na Vánoce a sportovních výkonů. Děti poprvé absolvovaly přebor školy ve skoku vysokém a předčasně se spolužáky oslavily Vánoce. Na to, jak obě akce probíhaly, se můžete podívat ve fotogalerii.

Videa

13.12.2017

V menu přibyla nová záložka - videa. Naleznete zde videa z naší třídy. Nově například záznam z Vánočního vystoupení pro rodiče. Za záznam děkujeme Adélce Zedníkové.

Vešky

08.12.2017

Ve třídě se vyskytly vešky - prosím rodiče, aby prohlédly dětem hlavy. Více v záložce Informace pro rodiče/Jak na vešky.

Nejúspěšnější ve sběru rolniček byli po přesazení "Pilní mravenci". Samík se stal početním králem a Klárka s Vikčou Z. nasbíraly shodně 28 kašpárků za aktivitu, práci v hodinách a pomoc ostatním. Podívat se na náš listopad v 1. třídě můžete ve fotogalerii.

Ta třídních schůzkách jsme naťukli téma masáží /děti dětem/. Pro přiblížení vkládám odkaz na stránky České asociace Misa, která zaštiťuje mezinárodní program MISP. Na stránkách najdete informace o prospěšnosti programu a další materiály. Zároveň vkládám videa, která průběh popisují.

Pro rodiče, kteří neměli možnost se třídních schůzek zúčastnit, případně jim na schůzkách některá informace unikla, přidávám zápis ze schůzky ke stažení. Připomínám také, že veškeré termíny jsou již od září uvedeny v menu - záložka "Organizace roku" a jsou průběžně aktualizovány.

V úterý 7. listopadu od 17.00 proběhne v naší třídě třídní schůzka /informace o chování a prospěchu žáků, pokroky ve čtení, psaní a počítání, plánované akce.../.