Novinky

 

V úterý 10. 10. jedeme do divadla Gong na představení Devatero pohádek. S sebou si děti vezmou batůžek, pití, sváču, pláštěnku. Návrat cca ve 12.00. Doprava a vstupné bude hrazeno z třídního fondu.

V soutěži řad byla nejúspěšnější skupina Bystré lišky. Viktorka S. nasbírala nejvíce kašpárků do záznamníčku a Anetka se stala početní královnou měsíce září. Na fotografie se můžete podívat ve fotogalerii.

Dne 12.9. proběhnou v naší třídě třídní schůzky (od 17:00), na kterých společně doladíme nejasnosti a podrobnosti školního roku.

Sraz před školou v 7:50 - s sebou aktovku a pohlednici, kterou školáci obdrží poštou. Společně se přesuneme do třídy, kde bude následovat přivítání vedením školy a zřizovatelem. Po společném přivítání budou rodičům podány informace o možnosti navštěvování školní družiny a jídelny v ŠJ. Děti zůstanou přibližně do 9.00 s třídní učitelkou ve třídě....

Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků se koná 13. června 2017 v přístavbě Základní školy Kounice, okres Nymburk od 17.00 hodin...